Güncel Haberler

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, 3. Kariyer Günleri

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi
3. Kariyer Günleri Başlıyor

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi 2010’da kurulduğu tarihten beri 17 bölüm, 4 meslek yüksekokulu programı ve 9 merkezi ile beş bine yakın öğrenciye “Sadece Eğitim Değil, Değer de Veriyoruz” vizyonu doğrultusunda eğitim faaliyetleri yürütmektedir.

Bu noktada Üniversitemiz Kariyer, Girişimcilik ve Mesleki Test Merkezi olarak öğrencilerimizin mesleki anlamda gelişimlerine katkı sağlamak ve sektörü yakından tanımalarına destek olmak amacıyla Kariyer Günleri etkinliğimizin üçüncüsünü 3 Mayıs 2017 tarihinde düzenleyeceğiz.

Yüzden fazla firmanın katılım sağlamasını planladığımız ve Haliç Yerleşkemizdegerçekleşecek Kariyer Günleri etkinliğinde üniversitemizin bölümlerine uygun olarak davet edilecek sektörün önde gelen firmaları stantlarını açacak ve öğrencilerimizle bir araya gelecektir.

Öğrencilerimizin sektör yetkilileriyle bir araya gelerek kariyerlerini belirleme yolunda önemli katkılar elde edeceği Kariyer Günleri etkinliğimizde bu vizyonu paylaşmak adına sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

psikolojik danışman

Kariyer Günleri’ne katılım ücretsiz olup katılımınızın olumlu olması durumunda linkte yer alan formu doldurmanızı rica ederiz.

Kayıt için TIKLAYINIZ

psikolojik danışman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı