Güncel Haberler

Psikolog Cem YILMAZ

Cem Yılmaz, CMYLMZ Fikir Sanat & Nu Look’un yapımcılığını üstlendiği film Deli Aşk’ta psikolog olarak rol aldı.

CMYLMZ Fikir Sanat & Nu Look’un yapımcılığını üstlendiği, 10 Mart Cuma günü vizyona girmeye hazırlanan Deli Aşk’ta birbirinden ünlü isim filme konuk oyuncu olarak destek oldular.

Cem Yılmaz da kendi filmleri dışında yapımını üstlendiği ilk film olan Deli Aşk’ta kendine has tedavi yöntemleri olan enteresan bir Psikolog Şefik Ercan karakteri ile karşımıza çıkacak.

Cem Yılmaz’ın, Ekrem’in (Emrah Kaman) aşk acısına derman olmaya çalışacak Şefik Ercan karakterine dönüşebilmesi için sette saatler süren, özel saç ve makyaj çalışması gerçekleştirildi.

Senaryosunu geçtiğimiz yıl Kaçma Birader filmine imza atan Murat Kaman ve Emrah Kaman Kardeşler’in yazdığı filmin yönetmenliğini Murat Kaman ve Murat Dündar üstleniyor.

Maraş Dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayların anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda; Emrah Kaman’ın yanı sıra Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu, Nilperi Şahinkaya, Burak Çelik, Gülhan Tekin gibi başarılı isimler yer alırken usta iki isim Cem Yılmaz ve Zafer Algöz de filme özel performanslarıyla konuk oluyorlar.

psikolojik danışman

Kaynak: cnnturk.com

psikolojik danışman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı